Recenze SIGMA SPORT

Přidáno: 24. května 2014

Zakoupeno v Bike4U.cz

• Cena, Jednoduchost ovládání.
  • Za ty peníze, nemám žádné výhrady.

Nic shrnovat nebudu.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. května 2014

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• líbivé provedení
  • přehledný LCD
  • podsvětlení
  • vyměnitelná baterie v hodinkách i pásu
  • uživatelsky nevýměnný řemínek

Sporttester používám cca 14 dní. Zatím velká spokojenost. Myslím si, že je ideální pro začátečníky nebo méně náročné uživatele, jednoduché nastavení, velký přehledný displej, jednoduché ovládání. Pás se po nasazení rychle spáruje s hodinkami. Používám hodinky na cardio do fitka a inline. Líbí se mi výpočet hodnost tepové frekvence po zadání věku, váhy apod. Hodnoty jdou nastavit pouze pro jednoho uživatele, s čím jsem však počítal. Jen čas ukáže jak na tom bude odolnost použitých materiálů a řemínku. Zatím mám na sklíčku originální folii na které sice vidět vrypy jsou, ale bude to hlavně o zacházení. Produkt vřele doporučuji

Sigma RC 14.11

• Přesnost
  • Přehledný displej
  • Dokovací stanice pro přenos dat do PC
  • Podsvícení displeje
  • Hrudní pás se má občas tendenci kroutit a pak je to nepříjemné
  • Software pro PC je nic moc, ale pro základní přehled postačí

Tento sporttester mám již více než rok. Vybíral jsem něco pro naprostého začátečníka - moc nesportuji, ale v té době jsem začínal běhat, proto mě zaujala funkce krokoměru, která měří uběhnutou vzdálenost a rychlost. Tuto funkci jsem prověřil a to tak, že jsem běžel pomalým tempem 1 hodinu a pak jsem pomocí GPS navigace v mobilu proměřil uběhnutou vzdálenost a musím říct, že SIGMA je opravdu přesná. Komu by se to nezdálo, má v návodu postup na kalibraci.
Podmínkou pro můj první sporttester byl přenos dat do PC - škoda, že na SW kluci více nezapracovali, nicméně pro orientační přehled dostačuje. U kolébky, do které se hodinky při přenosu vkládají, mi akorát vadí, že člověk pořádně neví jestli se trefil čudlíkama na správná místa, podle mě by byl klasický microUSB konektor lepším řešením.
Co se funkcí týká, chybí mi tady hlavně možnost naplánovat kola dopředu - chci běhat 15 minut rychleji, 15 minut pomaleji a musím si to sám na hodinkách hlídat - jde totiž jen stiskem tlačítka přepnout na další kolo.
U hrudního pásu mi vadí, že občas se chce kroutit a přetáčet a pak tlačí do těla - možná mohl být širší (?), nevím.

Jinak nemám co bych SIGMĚ vytknul, baví mě, přesná je také a že někomu občas vynechává při měření, to bude buď slabými bateriemi, nebo nedostatečně utáhnutým hrudním pásem - mě se to stalo párkrát při rychlém klusu, dotáhnul jsem víc hrudní pás a je to v pohodě.

Přidáno: 6. května 2014

Zakoupeno v Bike4U.cz

• Maximální spokojenost, je přesný a přehledný.
  • Nic.

Skvělý poměr cena - výkon.

Přidáno: 3. května 2014

Zakoupeno v Bike4U.cz

• rychlý, spolehlivý, ukazuje kalorie

Toto je můj první sporttester a musím říct, že jsem naprosto spokojená. Je rychlý, malý, hrudní pás vůbec není cítit ani pod sportovní podprsenkou a při správném zkalibrování ukazuje velmi přesné hodnoty. Rozhodně doporučuji ho po pořízení zkalibrovat na vaše vlastní kroky. Určitě ho v budoucnu využiju i jen jako krokoměr takže za mě je to jednička.

Přidáno: 1. května 2014

• funkční
  • přehledný
  • spolehlivý
  • dobrý cena
  • zatím nic

v cenové kategorii nejlepší co jsem vyzkoušela... a to že jsem jich zkoušela víc než jsem si vybrala něco co funguje a je přehledné a vyhovuje mi.. dobře se ovlává, má podsvícený display, dá se nastavit user a měří kalorie...
Víc nepotřebuju... :) na FB mi to hodí aplikace runkeeper :D

Ověřený zákazník Manvel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2014

Zakoupeno v Manvel.cz

• měří hned a přesně
  • snadné použití
  • zóny tepových frekvencí s upozorněním
  • nic mě nenapadá

splňuje vše, co potřebuji - měří tep a vyhodnocuje aerobní/neaerobní zónu
doporučuji :)

Přidáno: 24. dubna 2014

Zakoupeno v Bike4U.cz

Funguje tak, jak jsem očekával.

Přidáno: 23. dubna 2014

• měření kol
  • vysoká přesnost
  • rychlé načtení dat z hrudního pásu
  • intuitivní ovládání
  • akustická signalizace zón se dá vypnout
  • ani snad nic

Pokud nepotřebujete zvládáte si trasu přeměřit pomocí googlu či Seznamáckých map, je toto přesně pro vás, pro hobby běžce co nechtějí vyhodit další tisíce za hodinky s GPS modulem je toto skvělá volba.

Přidáno: 22. dubna 2014

• hezká barva
  • neměří ani po pořádném navlhčení senzorů

vracím... :/

Ověřený zákazník Bike-Eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2014

Zakoupeno v Bike-Eshop.cz

slušný sporttester za rozumnou cenu

Ověřený zákazník Hupnakolo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. dubna 2014

Zakoupeno v Hupnakolo.cz

• perfektni

perfektni

Přidáno: 16. dubna 2014

• design
  • chybí podsvícení
  • horší komunikace s pásem
  • poruchovost

Půl roku provozu úplně bez problému, občas se samy od sebe "restartovaly" až se jednou vypnuly úplně a oživit už nešly. Bohužel to není jediný případ, kamarádce se stalo to samé jen po 2 měsících. Zřejmě je tento typ více poruchový, což je škoda. Mrzelo mě, když jsem o ně přišla.

Přidáno: 15. dubna 2014

• Celkem přesné měření vzdálenosti odpovídající výrobcem uvedené odchylce.
  • Po určité době naprosto nepoužitelné měření tepové frekvence. Zasekává se, občas vůbec nenaběhne nebo ukazuje nesmyslné hodnoty.

Tyto hodinky jsou velmi špatné co se týká měření tepové frekvence, jako ostatně i jiné této značky. Hodinky mám třetím rokem, první po roce vyměněny v rámci reklamace, u druhých ovšem naprosto stejný problém, nefunkční měření tepové frekvence. Ostatní funkce jsou celkem v pořádku. Vzhledem k ceně rozhodně nedoporučuji. Podstatně lepší službu mi udělaĺy hodinky z Lidlu...

Přidáno: 14. dubna 2014

• Design
  • Provedení
  • Absence některých funkcí, ale s ohledem na cenu se to dá chápat.

Lze doporučit pro uživatele začínající se sport testery.

Přidáno: 13. dubna 2014

Zakoupeno v KASA.cz

výborný nástupce staršího typu, vše bez problémů funguje, intuitivní nastavení ... doporučuji

Ověřený zákazník Bike-Eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. dubna 2014

Zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• Predni chromovany prsten nedrzi. Po reklamaci se odlepil znovu, ale na stesti na fukncnost to nema vliv.

S funkcemi spokojenost.

SIGMA R1 BLUE COMFORTEX+

SIGMA R1 BLUE COMFORTEX+

Ověřený zákazník Slevy pro Sport Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2014

(naposledy upraveno 4. dubna 2014)

Zakoupeno v Slevy pro Sport

• Nepodařilo se navázat spojení se Sport Tracker aplikací - Runtastic funguje bezproblemu

Krom čínských výrobků nic lepšího za tu cenu neseženete.

Přidáno: 2. dubna 2014

(naposledy upraveno 2. dubna 2014)

Zakoupeno v KASA.cz

• Cena, kvalita, parametry.

Splňují vše na co je používám.

Přidáno: 31. března 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Jednoduché nastavení i obsluha při sportu. Hezký vzhled odpovídající foto.
  • Na začátku tréninku vynechává měření tepové frekvence. V průběhu po počátečních potížích začne měřit a pak už funguje bez potíží. Z počátku moc nepomáhá ani vlhčení senzorů.

Původně jsem podceňovala podobné vymoženosti při sportu. Mylně jsem se domnívala, že poznám, jestli při sportu spaluji tuky, nebo trénuji na kondici, kdy přidat, kdy zvolnit. Velký omyl. Díky tomuto výrobku si můžu určit, jak chci trénovat a mít přehled jak reaguje tělo. Velmi doporučuji. Velmi dobrá cena v poměru s kvalitou, proto jsem si výrobek vybrala. Cena je výborná, dostupná skoro všem. Zkoušela jsem na bruslích, fitnes i kole, všude výborné. Funguje jak jsem očekávala.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]