Recenze SIGMA SPORT

• barva
  • velikost
  • délka hrudního pásu
  • ztráta signálu

Sporttester je super, designově i funkcemi, jen hrudní pás je mi prostě dlouhý :( a při zapocení mi sesunuje od prsou k břichu a potom se mi ztrácí signál. Jinak nemám výhrady. Pípání jde bez problémů vypnout, pokud vám je to nepříjemné.

Přidáno: 30. července 2014

• přesnost měření
  • jednoduché ovládání
  • nastavení vlastních zón
  • kvalita provedení

Přístroj plní funkci za dobrou cenu. Bohužel i přes dobré zacházení přestal po prvním roce měřit. Výměna baterií nepomohla. Mrzí mě, že jsem neinvestovala do kvalitnějšího přístroje.

Přidáno: 16. července 2014

• snadné používaní

velmi pěkna hračiška pěkny darek

Ověřený zákazník Hodinky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. července 2014

Zakoupeno v Hodinky.cz

• dobré ovládání
  • zatím žádné

hodinky jsou tohoto druhu mé první, zstím jsem spokojena

Sigma PC 3.11

Sigma PC 3.11

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. července 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• pro zacatecniky super,funguje spolehlive

hezký design

Ověřený zákazník hodinky-sport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. června 2014

Zakoupeno v hodinky-sport.cz

Celkově jsem s hodinkami spokojená, jen ovládání by mohlo být jednodušší

Sigma PC 14.11

• Funkce
  • Pěkný vzhled
  • PC software
  • Pás se často překroutí
  • Nejdou dopředu naprogramovat jednotlivá kola

Mám již přes rok a půl. Funkčně mi úplně vyhovuje, akorát mi docela chybí funkce naprogramování kol dopředu, tj. abych do hodinek zadal, že mi třeba po každých 10 minutách zapípají a spustí nové kolo - takhle si to musím hlídat a přepínat sám.
Jinak mi plně vyhovují, barva se mi líbila žlutá, ale zvolil jsem stejně nakonec střízlivější šedé provedení, abych hodinky mohl nosit i normálně.
Co se kvality zpracování týká, tak k tomu nemám žádné výhrady, vše funguje, nic se ani po roce nezničilo. Baterii v hrudním pásu jsem měnil asi po roce používání.
U hrudního pásu mi vadí, že je strašně slabý a tak má tendenci se překroutit.
Jinak měří spolehlivě (pokaždé před tréninkem navlhčím vodou senzory, aby se k tělu pořádně přilepily), za celou dobu se mi stalo asi 2x že přestaly měřit, ale pokaždé to bylo jen tím, že jsem měl málo utažený hrudní pás.
Zajímavá je funkce měření uběhnuté vzdálenosti + rychlost. Nijak jsem nic nenastavoval ani nekalibroval (hodinky se totiž dají zkalibrovat, aby měření bylo přesné) a podle mě to funguje docela dobře, sem tam nějaká menší odchylka, ale když jsem si uběhnutou trasu přeměřil pomocí kola, nebo GPS, tak jsem se skoro trefil (odchylka na trase dlouhé 8km byla asi 0,2km).
Software pro PC není špatný, ale ani to není žádný šlágr - pro amatérské a rekreační běžce ale stačí. Základní věci to spočítá, vykreslí grafy atd.

Celkově je to povedený sporttester a určitě bych ho v téhle cenové kategorii doporučil ke koupi.

rakem rakem

Přidáno: 26. června 2014

• kvalita Sigma
  • barevné kombinace
  • ukazatel spálených kalorií
  • tréninkové zóny
  • nevím proč, ale moc mi nevydrží baterie
  • velikostí spíše pro pány

Sporttester doporučuji. Určitě ho nepoužívejte ve slané vodě-odlepil se mi stříbrný kroužek lemující ciferník a bez něho už hodinky nevypadají tak hezky.

Přidáno: 25. června 2014

• Za ty peníze dobrý sport tester co se týče funkcí, tepovou frekvenci ukazuje spolehlivě. Hodinky dobře vypadají, dobře se ovládají. Pás na měření tepu je pohodlný.
  • Velmi rychle po koupi se mi odlepil stříbrný kroužek kolem displaye (podle ostatních recenzí běžná věc). Po necelém roce se mi zničil pásek, plastik se prostě zničil v místě ohybu a pásek mám na dva kusy. Nejde to spravit (pásek není vyměnitelný), hodinky jsou na odpis. Sklíčko (plastik) displaye se snadno poškrábe.

Funkčně dobrý sport tester, který ale není dobře zpracovaný a nevydrží víc jak rok, pokud ho budete používat jako běžné hodinky. Spíš nedoporučuji.

Ověřený zákazník kupkolo.cz Keke

Přidáno: 24. června 2014

Zakoupeno v kupkolo.cz

• Výborný poměr cena,výkon,kvalita
  • Skvělý design
  • Pro mé potřeby plně dostačující funkce
  • Nemožnost případné výměny samotného pásku-snad něco vydrží
  • Šedá „pogumovaná" vrstva kolem displeje má snahu se odírat

Hledal jsem něco pro začátek a tento produkt se mi zdál vzhledem k ceně,designu i recenzí ideální.
Funkce pro mé potřeby plně dostačují.Měří přesně,ale nesmí se moc vzálit od pásu.Jakmile je ale opět v ideálním dosahu,během pár vteřin pokračuje v měření:)
Vzhled je proti jiným podobným produktům skvělý.Na jednom místě ( kolem ovládacích prvků) sleduji mírně odřenou vrchní šedou vrstvu.Toto je ale už od zakoupení,tak uvidíme časem,co se bude dít.Trošku zamrzí i nemožnost případné výměny samotného pásku.

SIGMA R1 BLUE COMFORTEX+

SIGMA R1 BLUE COMFORTEX+

Ověřený zákazník Slevy pro Sport Autozarovky-philips.cz

Přidáno: 22. června 2014

(naposledy upraveno 22. června 2014)

Zakoupeno v Slevy pro Sport

• bezproblémové měření
  • bezdrátové měření
  • rychlé párování

bezproblémové měření
bezdrátové měření
rychlé párování

Přidáno: 19. června 2014

• do třech vteřin se spojí hrudní pás s hodinkami
  • velký displej
  • kódovaný přenos signálu
  • podsvícení displeje
  • 3 zóny tréninku
  • v balení chybí tool na oddělání krytu baterie v hrudním páse

Pro nenáročné uživatele super

• zpracování
  • kovová obroučka
  • dobrá čitelnost
  • jednoduchá obsluha
  • rychlé a bezproblémové spojení s hrudním pásem
  • podrobný návod k použití na přiloženém CD

Hodinky jsou určeny pro sportovce amatéry a toto přesně splňují.

Ověřený zákazník Bike4U.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. června 2014

Zakoupeno v Bike4U.cz

Perfektní

Přidáno: 11. června 2014

• jednoduché nastavení a ovládání
  • zajímavý design
  • vynechávala TF

vynechávala TF - musela jsem reklamovat ale bez problémů vyměnili za nový
ale doporučuji

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. června 2014

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• krásný design, všestrannost použití

výrobek doporučuji

Tomáš Jandera Tomáš Jandera

Přidáno: 6. června 2014

(naposledy upraveno 6. června 2014)

• Velký displej
  • Spusta funkcí
  • Individuální nastavení
  • Kódované
  • Podsvícený displej
  • Pro někoho jazyk (Není zde CZ)
  • Řemínek
  • Chybí odpočet

Tento pulsmter využívám cca půl roku a zatím spokojenost.

Konstrukce hodinek je dle mě dobrá, klasické rozvržení jako u klasických digitálních hodinek, tj. 4 tlačítka po stranách vždy 2 vlevo a 2 vpravo. Kde každé plní svojí funkce, která je u nich u uvedena. Někomu může vadit, že jsou vysoké a i těžké (to tvrdí přítelkyně :-). Hodinky jsou dodávaný s umělohmotným páskem, takže je spíše otázka jak dlouho vydrží než se ho podaří ulomit. Pásek bohužel vyměnit přímo nejde, je otázka jestli vůbec jde.

Displej je velký a dobře čitelný za jakého koliv počasí, ale nikoliv však večer, chybí u něho podsvícení.

Funkcemi je hodně nabitý. Všechno je třeba před prvním tréninkem nastavit! Jako je věk, váha, rok narození, maximální tepová frekvence, hlasitost upozornění na překročení tepů apod.

Po prvním zapnutí naběhnou klasické hodiny a datum (lze je tedy používat i jako klasické hodinky). Po přepnutí do tréninkového režimu je vidět na displeji především to, jak dlouho cvičíme, po startu cvičení (kola) se rozeběhnou všechny ostatní funkce jako je počítání spálených kalorii, doba v dané tepové zóně atd. Všechny funkce se dají přepínat a zobrazovat, když cvičíme. Někomu může chybět odpočet času. Je možné ukládat až 50 kol co se odcvičí.

U pulsmetru je možné si nastavit 3 zóny tréninku, první je Fit zóna, to je pro ty kteří rádi chodí do fitka, u této zóny se nedá měnit tepová frekvence, ta je automaticky vypočítaná z vaší váhy a věku. Druhá zóna je Fat burn jedná se o zónu, kde je možné spalovat rychle tuky, osobně nevím jestli je to pravda a funkční. Tato zóna je taktéž neměnitelná jako první a vše je spočteno automaticky. A poslední je Individuální, zde si svojí dolní i horní frekvenci můžete nastavit sami. Osobně doporučuji používat vždy individuální zónu.

Co se týče hrudního pásu měří celkem dobře, už od začátku co si ho nasadím, ale občas se stává že se sekne 30 s - 60 s ukazuje stále stejnou tep. frekvenci a pak se rozjede a funguje zase normálně.

U hodinek i hrudního pásu je možné si samostatně vyměnit baterku.

U pulsmetru je dodáván rychlý návod na spuštění tištěný v češtině a pak plný manuál v češtině na CD. Doporučuji si ho prohlídnout :-)

Za mě za málo peněz hodně muziky, takže doporučuji ;-)

Ověřený zákazník Pulsmetry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. června 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

Pracuje jak má, nemám problém, že by neměřil...

Ověřený zákazník Hupnakolo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2014

Zakoupeno v Hupnakolo.cz

• Cena.
  • Rychlé chycení signálu.
  • Pohodlné nošení hrudního pásu.
  • Pastelové barvy.
  • Poněkud větší displej hodinek s odpovídající větší váhou.

Tento sporttester používám jen velmi krátce, ale jsem spokojena. Po vyreklamování zboží (hodinky nepřijímaly signál) se zobrazí hodnota TF do 10 vteřin i bez zahřátí (po pouhém lehkém navlhčení elektrod).
Jelikož jsem v minulosti jsem žádný sporttester nevlastnila, ani s ním neměla jedinou zkušenost, volila jsem také podle ceny a tento produkt mi plně vyhovuje - spolehlivý, nikde netlačí, nepřekáží.. Výhodou je také voděodolnost, takže není třeba nikterak selektovat sporty, je možné ho využít prakticky při čemkoliv.
Komu vadí zvuková signalizace zón, může si zvuky jednoduše vypnout.
Samotné nastavení je velmi intuitivní, nicméně pro lidi, kteří neovládají světové jazyky, to může být maličko náročnější na čas z důvodu absence češtiny v samotné přístroji. Český manuál byl však přiložen, takže dle mého názoru není ani toto problém.
Výrobek mohu doporučit :-)

Ověřený zákazník TEAM SPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2014

Zakoupeno v TEAM SPORT

• snadné ovládání
  • měří bez problémů
  • zvuk jde vypnout snadno, takže při jízdě na kole bez problémů ve vesnicích vypínám
  • příznivá cena
  • dlouhý hrudní pás

Pro mé účely hlídání tepu při jízdě na kole plně dostačující. Pás zprvu klesal, ale prozatím je zkrácen pomocí špendlíku, až projde záruka, tak si ho zkrátím.
Při příštím nákupu se předem zeptám, zda je opravdu obsahem balení to, co je uvedeno na webu obchodu. Oproti očekávání nebyl v balení držák na řídítka.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25